Mi smo vam na razpolago!

Michael Gröschl 
Direktor, družbenik, vodja prodaje
Mobil: +43 (0) 664/25 40 263
Festnetz: +43 (0) 3613/43020
Mail: groeschl@finnland-block.com

Darius Kalnikas 
Direktor, družbenik, Nadzor pri gradnji
Mobil: +43 (0) 664/93 10 503
Mail: kalnikas@finnland-block.com

Konstantin Schmidt 
Direktor
Mobil: +43 (0) 664/63 15 785
Mail: konstantin.schmidt@finnland-block.com

Helmut Schmid 
Prodaja Dunaj, dolnja Avstrija, gornje Gradiščansko
Mobil: +43(0) 650/38 11 767
Mail: helmut.schmid@finnland-block.com

Ing. Samo Glazer 
Nabava-prodaja Slovenija, Hrvaška
Mobil:+38 6 40 47 12 29
Mail: glazer@finnland-block.com

DI Jan Škopík 
Zastopanje Češka
Tel.: +42 602513868
Mobil: +42 549410014
Mail: expal@finnland-block.com

Roman Roscic 
Prodaja na Tirolskem in južnem Tirolskem
Tel.: +43 (0) 699/10 88 13 41
Mail: roscic@finnland-block.com

Monika Kriechbaum
Pisarniška asistentka
Office: +43 (0) 3613/43020
Mail: office@finnland-block.com

Ulrike Ey
Pisarniška asistentka
Office: +43 (0) 3613/43020
Mail: ulrike.ey@finnland-block.com

Ing. Martin Högl
Družbenik, financiranje projektov
Mobil: +43 (0) 664/21 74 817
Mail: hoegl@finnland-block.com